Velvet Baby Chusteczki Nawilżane

Witam,

dzisiaj przedstawiam Wam dwa rodzaje chusteczek Velvet. Pierwsze z nich są w wersji SENSITIVE  i wyglądają tak:


opis producenta:


skład:


Kupiłam je w sklepie spożywczym i zapłaciłam 3,99 zł.

Chusteczki są raczej średniej jakości. Nie zachwycają swoim działaniem. Głównie używałam ich do wytarcia rąk, stołu, półek i czasami pupy mojego dziecka.
Bardzo intensywnie pachną, już się odzwyczaiłam od takiego rodzaju chusteczek, choć było to korzystne gdy wycierałam pupkę synka.
Ich nasączenie jest dziwne, one nie są mokre, tylko jakby tłuste. Zostawała taka "tłusta" warstwa na skórze i np. rozmazywało się coś, a nie wycierało.
Dosyć często trudno było wyciągnąć pojedynczą chusteczkę, bo się ze sobą sklejały i z opakowania wyciągałam dwie lub trzy. Oczywiście upychałam nadmiar, co było możliwe dzięki dużemu otworowi, który o dziwo nie rozerwał się.
W sytuacji awaryjnej można zużyć, ale szkoda się nad nimi pochylać.

Drugi rodzaj to chusteczki to Pure


Opis producenta:skład:


Zapłaciłam 3,99 zł i kupiłam je w sklepie spożywczym. Moja opinia o nich jest właściwie taka sama jak w przypadku opakowania zielonego. Różnica polega jedynie na tym, że nie pachną mocno niczym. Wydzielają raczej zapach delikatny, a`la krem. Działanie jest słabe i głównie zużyłam do wycierania rąk i mebli.
Komentarze

  1. Zdecydowanie wolę te biedronkowe chusteczki dla dzieci Dada. jest ich więcej w opakowaniu bo aż 72 sztuki, poza tym cenowo lepiej wychodzą i nie mają tych silikonów, parabenów ani alkoholu.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty