Cosmatrade, VitalDerm, Microdermabrasion Micropeeling Enriched with Argan Oil, Mikrodermabrazja Arganowa
 
 
Mikrodermabrazja- pielęgnacyjny, nowoczesny preparat, polegający na ścieraniu kolejnych warstw naskórka przez precyzyjnie kontrolowany strumień mikrokryształków wzbogacony olejem arganowym Mikropeeling Cosmatrade VitalDerm jest nowoczesną pielęgnacją, która za pomocą łagodnego, mechanicznego peelignu poprawia funkcjonowanie skóry i pomaga uporać się ze specyficznymi problemami skórnymi. Polega na usunięciu - ścieraniu warstwy rogowej naskórka dokładniej aniżeli zwykłe peelingi gruboziarniste. Natychmiast regeneruje, poprawia wygląd skóry nadając twarzy młodszy wygląd i blask. Wygładza cienkie linie, zmarszczki i rozjaśnia przebarwienia.
Idealny do każdej cery, również cery trądzikowej.
Intensywne złuszczanie - VitalDerm, Microdermabrasion Micropeeling Argan jest na tyle delikatne dzięki zawartości olejku arganowego, że zaleca się stosowanie preparatu co drugi dzień.
 
Właściwości mikrodermabrazji arganowej:
- delikatnie odnawia teksturę skóry,
- aktywuje odnowę komórkową powierzchni,
- widocznie poprawia i wyrównuje koloryt skóry,
- zmniejsza drobne linie i zmarszczki,
- głęboko nawilża skórę, pozostawia uczucie aksamitnej gładkości.


Posiadałam taką fantastyczną próbkę :
 

 
wybrudziła mi wszystko, co miałam w torebce. To tak na marginesie.
 
Dostałam ją w drogerii Sekret Urody podczas robienia zakupów i oglądania na półce produktu pełnowymiarowego. Nigdy nie widziałam i byłam ciekawa nowości.
 
Z opisu producenta wynika, że jest to bardzo dobry kosmetyk, który zdziała cuda. Niestety rzeczywistość okazała się nieco mniej zadowalająca.
Użyłam go dwa razy i bardzo się cieszę, że nie mam pełnowartościowego kosmetyku, ponieważ dla mnie jego jakość nie współgra z ceną.
 
Dla mnie jest to zwykły peeling cukrowy drobnoziarnisty. Przynajmniej taką ma konsystencję. Jest bardzo delikatny dla skóry, przyjemnie się go używa i bardzo przyjemnie pachnie. Jest dosyć toporny na suchej skórze, na zwilżonej wodą jest znacznie lepiej.
 I to wszystko. Tu nic więcej się nie dzieje. Skóra jest odświeżona i gładka w dotyku. Efekt nie utrzymuje się jednak długo.
 
Takie nic.

Komentarze

Popularne posty