Dettol, Antbakteryjny Żel do Rąk


Dettol antybakteryjny żel do rąk zabija 99,9% bakterii i wirusów bytujących na rękach bez konieczności użycia wody. Na naszych dłoniach często znajdują się bakterie chorobotwórcze takie jak Enterococcus spp., Escherichia coli czy Pseudomonas aeruginos.
Mogą one wywoływać między innymi infekcje dróg moczowych, ciężkie zakażenia przewodu pokarmowego czy infekcje istniejących ran.  Produkt idealnie nadaje się do usuwanie adenowirusów powodujących niebezpieczne infekcje dróg oddechowych, zapalenie spojówek oraz wirusów polio powodujących chorobę Heinego-Medina. Aby nie dopuścić do infekcji konieczna jest odpowiednia higiena, szczególnie rąk. Idealnym do tego produktem jest żel antybakteryjny Dettol. 
Preparat jest mały i idealny do wykorzystania w każdej sytuacji, w biurze, podróży, przed i po zmianie pieluszki dziecku lub podczas aktywności fizycznej, gdy ważne jest zachowanie czystych rąk.

Skład : Substancja czynna- etanol 63g/100g produktu.

Posiadam produkt o pojemności 50 ml. Został kupiony ok. 2 lat temu, dopiero na tych wakacjach zaczęłam go używać. Przydał się podczas urlopu nad morzem.

zalety:


+ poręczne, niewielkie opakowanie
+ bardzo duża wydajność
+ dobrze oczyszcza dłonie
+ idealny do torebki
+ bardzo sprawdził się w podróży
+ po prostu przydatny kosmetyk

miał tylko jedną wadę dla mnie - przy dłuższym stosowaniu niestety wysuszał dłonie, ale to alkohol, więc nie ma się co dziwić.

Komentarze

Popularne posty