Technic Lip and Nail Set, Lakier do Paznokci cz. 1


Kupiłam kiedyś taki zestaw w Pepco,:


złożony z
  • 3 błyszczyków do ust oraz
  • 2 lakierów do paznokci.
Dzisiejsza recenzja dotyczy pierwszego lakieru, który przez producenta został oznaczony jako BQ5032. Jego pojemność wynosiła 4,5 ml.składniki: Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Nitrocellulose, Stearalkonium Hectorite, Isopropyl Alcohol, Acetyl Tributyl Citrate, Citric Acid, Cl 77891.

Lakier w opakowaniu i na paznokciu wygląda tak samo tzn. jest mocny, ciemno – różowy z przebijającym się metalicznym niebieskim. Bardzo ładnie wygląda na paznokciach stóp i tam jedynie go stosowałam.


Niestety, ale moje paznokcie u rąk są krótkie i takie ciemne kolory nie wyglądają dobrze. Poza tym mam małe dziecko i wieczne pilnowanie tego, żeby nie było odprysków jest niemożliwe. Nienawidzę takich zaniedbanych, niezmytych resztek lakieru na paznokciach, wygląda to strasznie niechlujnie. Dlatego też ten kolor był tylko na paznokciach stóp. Jest z nim jeszcze jeden problem – dosyć topornie się zmywa. Potrzeba dużo wacików, zmywacza i tarcia. Barwi przy tym skórki i końce (a właściwie początki) paznokci.Miał bardzo dobrą trwałość, ach no może z wyjątkiem takich sytuacji, gdy w balerinach poszłam na zakupy, wróciłam, a tu odpadły kawałki lakieru i przykleiły się do wewnętrznej strony buta. Dobrze, że palce zostały ;-).
No nic to, lakier może być. Zużyłam i testuję inne.


Komentarze

Popularne posty