Wibo, Base Nail Polish, Lakier z zaawansowaną multi-witaminową formułą wspomagającą wzrost paznokciaLakier ma pojemność 8,5 ml. Kupiłam go w Rossmannie, za 2,99 zł. Posiadam odcień nr 4.


 

Jedyną zaletą tego lakieru jest kolor, no i przyzwoita cena. Kolor w buteleczce wygląda tak sobie (choć mi się spodobał, skoro go kupiłam). Zdecydowanie lepiej wygląda na paznokciach, jest właściwie niezauważalny. Taki typowy codzienniak.


 

Paznokcie wyglądają ładnie przez około 1,5 dnia, później wyglądają brzydko, jakby były brudne. Oczywiście lakier odpryskuje z płytki. Na szczęście z daleka tego nie widać. Dopiero bliższe oględziny pokazują jak paznokcie wyglądają niechlujnie. Ach należy również dodać, że lakier robi potworne smugi.Przy tym kolorze nie widać ich zbytnio, ale ciemniejsza barwa lakieru musi wyglądać okropnie. Niestety nie wyobrażam sobie kilku warstw lakieru na paznokciach, bo jest strasznie płynny ( zwróćcie uwagę na plamę lakieru, wygląda jak po rozlaniu płynu).


 

Pędzelek jest zwyczajny.
Strasznie śmierdzi. Czy wszystkie lakiery Wibo tak śmierdzą? No po prostu cały pokój śmierdział jeszcze jakiś czas po zrobieniu zdjęcia.
Jest mega wydajny.
Nie zauważyłam wspomożenia przy wzroście paznokci.
Nie polecam, ale chyba nie jest już dostępny w sprzedaży. Na szczęście.


 

 

Komentarze

Popularne posty