Rossmann, Facellen Intim, Wasch-lotion Sensitive, Płyn do higieny intymnej
 
Wyjątkowo delikatny płyn do higieny intymnej. Nie zawiera mydła. Opracowany specjalnie do codziennego mycia i pielęgnacji strefy intymnej, optymalnie dostosowany do jej pH. Płyn nadaje się również do delikatnego mycia całego ciała.
 
Składniki: Aqua, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Lactic Acid, Glycerin, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Sorbitol, Urea, Propylene Glycol, Allantoin, C12-15 Alkyl Lactate, Parfum, Serine, Sodium Lactate, Butylene Glycol, Chamomilla Recutita Flower Extract, Persea Gratissima Fruit Extract, Ethoxydiglycol, Bisabolol, Potassium Sorbate.
 
Kupiłam w Rossmannie, za 2,99 zł. Pojemność płynu wynosi 300 ml. Zupełnie bez porywu płyn. Skończyłam i zapomniałam. Nie umiałabym go rozpoznać na półce w sklepie. To był taki przyzwoity, przeciętny płyn do higieny intymnej. Idealny do codziennej pielęgnacji. Niczym się nie wyróżniał w działaniu. Nie podrażniał. Nie wysuszał. Delikatnie pachniał neutralnością. Miał przyjemną konsystencję. Był bezbarwny. Zawsze wypływało mi go za dużo z butelki.
Przy poważniejszych stanach czy podrażnieniach raczej by sobie nie poradził.


 

Komentarze

Popularne posty