Nivea Baby, Fresh & Pure, Chusteczki nawilżane
Oczyszczają skórę dziecka tak delikatnie jak czysta woda oraz zabezpieczają jej naturalną barierę ochronną. Formuła oparta na krystalicznie czystej wodzie i łagodnym wyciągu z aloesu. Utrzymują naturalne pH skóry. Nie zawierają alkoholu, olejów syntetycznych i parabenów. Pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka.
 
Składniki: Aqua, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Butylene Glycol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Potassium Sorbate, Citric Acid, Methylisothiazolinone, Parfum.
 
Kupiłam jedno opakowanie, za 4,99 zł w drogerii. W opakowaniu są 63 chusteczki. Kupiłam je tylko dlatego, że były przecenione. Ich cena, bez promocji jest zawyżona ( osobiście tak uważam). Stosunek cena:jakość:wydajność jest taki sobie, podobny do innych na rynku chusteczek. Używałam ich ok. 3 dni, czyli przeciętnie i przyzwoicie. Otwieranie i zamykanie było bezproblemowe, otwór był duży, a klej dobrze trzymał. Bardzo dobrze wyciągało się chusteczki jedną ręką. Chusteczki są odpowiednio duże i grube, mają ładny wzór tłoczony na powierzchni ( niebieski miś, charakterystyczny dla całej serii dla dzieci). Były średnio wilgotne. Przy końcu opakowania były rewelacyjne, ale na „górze” raczej suche. Nie kupię więcej.
 

Komentarze

Popularne posty