Biedronka, Fruit Kiss Sensual, Mydło o zapachu melona
 
Owocowe mydło o świeżym zapachu, z dodatkiem ekstraktu z soczystego melona i witaminy E. Polecane do codziennej pielęgnacji całego ciała.
 
Składniki: Sodium Tallowate, Sodium Palmate, Sodium Cocoate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Glycerin, Talc, Parfum, Sodium Chloride, Palm Acid, Propylene Glycol, Tocopheryl Acetate, Palm Kernel Acid, Zea Mays Starch, Cucumis Melo Fruit Extract, Tetrasodium EDTA, Tetrasodium Etidronate, Cl 77891, Cl 74260, Cl 11680.
 
Zapłaciłam 0,99 zł. Kostka ma pojemność 100g. Używałam około miesiąca, głównie do mycia rąk. Bardzo mi się podobało i na pewno kupię ponownie, zwłaszcza, że ma niską cenę i zdarzają się promocje na mydła. Największą zaletą tego mydła jest zapach- po prostu cudowny, bardzo owocowy i soczysty. Nie jest ani odurzający, ani mdły, ani perfumaowany. Po prostu soczysty. Genialnie sprawdza się w lecie.Poza tym miało ładny, zielony kolor. Było dobrze wyprofilowane i dobrze się je trzymało w dłoni. Dobrze się pieniło i oczyszczało dłonie. Delikatnie wysuszało, ale ja często myję dłonie, więc miało prawo.
Jego wadą jest to, że bardzo rozmydla się w mydelniczce, przez co szybko znika (mydło) no i mydelniczkę trzeba myć.

Komentarze

Popularne posty