Rossmann, Babydream Extra Sensitive Feucht-Comforttucher,
 Delikatne chusteczki nawilżające
Z alantoiną i aloesem. Nie zawierają kompozycji zapachowych, barwników, alkoholu, oleju parafinowego oraz glikolu polietylenowego. PH neutralne dla skóry. Oczyszczają łagodnie i dokładnie skórę.
 
Składniki: Aqua, Glycerin, Coco-Glucoside, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Dehydroacetic Acid, Polyqaternium-6, Etylhexylglycerin, Polyaminopropyl Biguanide, Sodium Phoshate.
 
W opakowaniu jest 80 chusteczek. Zapłaciłam 3,49 zł. Wystarczyły mi na 4,5 dnia, więc są bardzo wydajne. Stosowałam je zarówno do oczyszczania pupy jak i twarzy u synka. Na pewno są lepsze niż te w niebieskim opakowaniu. Te chusteczki są średnie, ale miło wspominam i na pewno kupię ponownie. Dobrze się wyciągają, można sobie poradzić jedną ręką. Opakowanie dobrze się otwiera i zamyka, klej dobrze trzyma, chusteczki nie wysychają. Są odpowiednio duże i grube. Są miękkie, więc można łatwo oczyścić pupę. Mają przyjemny, neutralny zapach. Są średnio nawilżone, ale te na samej górze nie są zupełnie suche. Polecam zakup.

 

Komentarze

Popularne posty