Softino Comfort, Baby Wipes (Chusteczki nawilżane) 
Miękkie, nawilżone chusteczki dla niemowląt- do delikatnego mycia i pielęgnacji skóry niemowląt. Zawiera pantenol. Produkt przetestowany dermatologicznie.
 
Składniki: Aqua, Sodium Lauriminodipropionate, Phenoxyethanol, Octyldodecanol, Sodium Benzoate, Panthenol, Sodium Cocoamphoacetate, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Parfum.
 
Kupiłam w Lidlu za 3,99 zł. W opakowaniu są 72 chusteczki. Nie polecam, nie kupię więcej. To tak na wstępie. Chciałam jedynie przetestować w ramach szukania bardzo dobrych chusteczek za niewielkie pieniądze. Okazało się jednak, że te chusteczki mają tylko 3 zalety : 1. przyjemna cena 2. bardzo ładne, kolorowe opakowanie jeśli ktoś zwraca na to uwagę. W każdym razie moje dziecko jadło je zapamiętale 3. naprawdę śliczny zapach. Troszkę się zdziwiłam bo perfumy są na ostatniej pozycji, a zapach był naprawdę mocny. Mocny i przyjemny. To są jedyne zalety, które dostrzegam w tych chusteczkach i są one dosyć poboczne. Zasadnicze działanie, czyli oczyszczanie i nawilżanie było raczej słabe. Chusteczki były cienkie i gdy się je wyciągało z opakowania przypominały sznurówki, tak się rozciągały. Nie były zatem dobre do pielęgnacji pupy dziecka. Raczej słabe średniaczki.

Komentarze

Popularne posty