chusteczki cz.4


Biedronka, Dada Premium, Naturals, Chusteczki nawilżane
 
Wyjątkowo miękkie i delikatne chusteczki, które nie drażniąc skóry, pomagają usuwać wszelkie zanieczyszczenia, pozostawiając skórę Twojego dziecka czystą i świeżą. Chusteczki nawilżone są specjalną emulsją, która w łagodny sposób pielęgnuje i nawilża skórę maleństwa wspomagając jej system ochronny.
 
Składniki: Aqua, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, PEG-75 Lanolin, Parfum, Cetylpyridinium Chloride, Propylparaben, Butylparaben, Allantoinm Citric Acid, Sodium Citrate.
 
Opakowanie zawiera 72 chusteczki, zapłaciłam za nie 4,59 zł. Wystarczyły mi na ok. 5 dni. Fajne były, naprawdę fajne. Byłam wręcz zdziwiona, że są tak przyjemne, bo się nie spodziewałam. Otwieranie i zamykanie było takie jak miało być, czyli się zaklejało. Nic się nie urywało i nie wysychało. Chusteczki były odpowiednio wilgotne, już od samej góry. Można sobie było poradzić jedną ręką z ich wyciąganiem. Przyjemnie pachniały i miały fajny wzorek na powierzchni. Na pewno kupię jeszcze, zwłaszcza gdy będą w promocji.

Komentarze

Popularne posty