pasty

Colgate Max White Micro - Crystals, Crystal Mint
 
 
Kiedy szczotkujesz zęby, kryształki rozpuszczają się a z formuły pasty uwalniana jest eksplozja wybielającej siły, która przywraca zębom naturalną biel. W efekcie tego zęby są "Max White". Przywraca naturalną biel zębów. Odświeża oddech. Walczy z próchnicą.
 
Składniki: Sorbitol, Aqua, Hydrated Silica, PEG-12, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Cellulose Gum, Tetrasodium Pyrophosphate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Hydroxypropyl Methylcellulose, Mica, Glycerin, Limonene, Cl 74160, Cl 74260, Cl 77891.
 
Kupiłam ją w Auchan za 5,99 zł. Pasta ma pojemność 125 ml.
No ja bym nie powiedziała nigdy, że nastąpiła jakaś "eksplozja wybielającej siły", ale co tam, ja się nie znam. Nie zauważyłam też poprawienia białości moich zębów. Ot, zwykła pasta do codziennego stosowania. Bardzo przyjemna w użyciu, przyzwoicie oczyszcza zęby. Pozostawia uczucie świeżości w ustach, ale nie jakoś wybitnie długo. Dla mnie jest dosyć łagodna w swoim działaniu. Idealna do codziennej pielęgnacji.
 
 
Colgate Max White Shine z mikro kryształkami Kusząca mięta
 
 
Wzmacnia i rozjaśnia szkliwo odbudowując słabsze miejsca na powierzchni zębów i równocześnie chroni przed przebarwieniami, dla gładszych, błyszczących i białych zębów jak nigdy dotąd!. Wzmacnia i rozjaśnia szkliwo. Odświeża oddech. Walczy z próchnicą.
 
Składniki: Sorbitol, Aqua, Hydrated Silica, PEG-12, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Cellulose Gum, Tetrasodium Pyrophosphate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Hydroxypropyl Methylcellulose, Mica, Glycerin, Eugenol, Limonene, Cl 17200, Cl 42090, Cl 77891
 
Kupiona również w Auchan za 5,99 zł. Pojemność pasty to 125 ml.
Podobna w działaniu do pasty powyżej, może troszeczkę bardziej miętowa w smaku. Działania wybielającego nie zauważyłam. Podobnie jak powyżej jest idealna do codziennej pielęgnacji zębów.
Nie jest mocna w swoim działaniu, więc zęby nie wypadają, ale skuteczna. Dobrze oczyszcza zęby i pozostawia uczucie świeżości. Generalnie polecam.

Komentarze

Popularne posty